Pakalpojumi

24/7 AOG tehniskie risinājumi

Wings 4 Sky Group komanda Jums ir pieejama 24 stundas diennaktī un 365 dienas gadā, lai nodrošinātu Jūsu vajadzību izpildi jebkurā vietā pasaulē.

Remonts

Pieredzējusi un mērķtiecīga komanda, kas veidojusies un nostiprinājusies uzņēmuma attīstības procesā ar ikdienas pieredzi, darbojoties tirdzniecības un tehniskajā laukā, īpaši specializējoties gaisa kuģu rotējošo daļu remonta darbos.

Gaisa kuģu tirdzniecība

Uzņēmums Wings 4 Sky Group piedāvā iespēju iegādāties dažādus lidaparātus atšķirīgās kategorijās: ar turbopropelleriem un ar reaktīvajiem dzinējiem aprīkotas lidmašīnas, kā arī helikopterus. Daudzpusīga tirdzniecības un mārketinga pieredze civilās aviācijas laukā ir viena no uzņēmuma dominējošām iezīmēm. Plašais sadarbības partneru tīkls nodrošina evektīvu komunikāciju un sadarbību ar gaisa kuģu ražotājiem, lielākajiem šīs sfēras brokeriem un gaisa kuģu īpašniekiem.

Rezerves daļas

Wing 4 Sky Group SIA pārdošanas speciālistu komanda nodrošinās Jūs ar visām Jūsu gaisa ķuģim nepieciešamajām rezerves daļām. Ilggadēja pieredze aviācijas jomā, motivēti un mērķtiecīgi darbinieki, ieguldījums un inovācijas dod iespēju attīstīties teicamas kvalitātes klientu apkalpošanai kā arī nodrošināt rentabilitāti.

Aviācijas eļļas un šķidrumi

Wing 4 Sky Group saviem klientiem piedāvā premium klases aviācijas smērvielas, nodrošinot augstāko sniegumu un drošību bez kompromisiem Jūsu gaisa kuģu flotei. Mūsu piedāvātie risinājumi viennozīmīgi pieļauj īpaši individuālu un uz detaļām vērstu pieeju Jūsu vēlmēm.

Apmācības

Kopā ar mums Jums ir iespēja iegūt gaisa kuģa pilota un gaisa kuģa stjuarta sertifikātu, kā arī iegūt teorētiskās un praktiskās zināšanas kā aviācijas tehniskajam personālam.


 .